5 הדברים שלא ידעתם על השיש באמבטיה שלכם

קטגוריות

מאמרים אחרונים

  • 2021-04-21

אחד הטרנדים החדשים בתחום חיפוי הקירות בחלל חדר הרחצה הוא – חיפוי הקיר על אבן שיש הידוע כחיפוי יוקרתי בעל מראה מיוחד. את השיש אומנם אנו רגילים לראות במטבחים שבהם הוא משמש כמשטח עבודה, אולם הוא יעיל גם לצורך חיפוי קירות באמבטיה והוא מקנה לחלל חדר הרחצה מראה מיוחד ששום חיפוי אחר לא יכול להשתוות לו. כאשר מדברים על חיפוי שיש, נראה כי המגוון הרב הוא בלתי יתואר, הן מבחינת סוגי האבן השיש הנפוצים והקיימים בשוק והן מבחינת הגוונים והדקורציות המרהיבות ששום מראה אחר לא יכול להשתוות לו.

שיש הוא חיפוי מצוין

אנשים רבים לא יודעים, אבל שיש הוא חיפוי מצוין המקנה לחלל האמבטיה יתרונות רבים, ובניהם ניתן למצוא את היתרונות הבאים:

מראה יוקרתי ששום אבן אחרת לא יכולה לתת

שיש הוא בעל ראה יוקרתי המשפיע רבות על החלל, ולכן התוצאה שתתקבל בעזרת חיפוי שיש באמבטיה היא יוקרתית ומקום שכיף להתקלח בו ולזכות כמה דקות של פינוק מהשגרה הלחוצה.

מדובר בחומר בעל כושר ספיגות נמוך

שיש הוא אינו סופג נוזלים, ולכן הוא המתאים ביותר למקומות בהם יש מים ורטיבות כמו – כמשטח עבודה במטבח וגם בחלל חדר הרחצה שבו יש מים רבים ורטיבות ותפקידו לשמור על הקיר מפני חדירת נוזלים ולחות.

חומר קל לניקוי ותחזוקה

קל מאוד לנקות את חיפוי שיש באמבטיה, מכיוון שמדובר בחומר חלק בעל ציפוי מיוחד מאפשר רק העברה של סמרטוט לח והשיש נראה מבריק ממש כמו חדש. כמו כן, ניתן להשתמש בחומרי ניקוי רבים שאינם הורסים את השיש כלל וכלל.

לא רק כחיפוי קיר

את חומר השי ניתן לשלב בחדר הרחצה לא רק כחיפוי קיר כמו שרבים יודעים, אלא גם כריצוף או בניית נישות המשמשות לאחסון תמרוקים או מיני פריטים שונים בחלל חדר הרחצה.

יצירות דקורטיביות

חומר השיש הוא קל לעבודה וניתן לצור ממנו מגוון רב של דקורציות ועבודות אמנות רבות שישמשו לעיטור חלל חדר הרחצה, כמו עמודים קטנים, מעמד לתמרוקים ועוד מגוון פרטי נוי נוספים.

0/5 (0 Reviews)

shanatova